همایش کوهپیمایی همگانی کوهنوردان استان مازندران بمناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در منطقه مهربانرود به میزبانی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی رستم‌کلا – ۲۶ بهمن ۱۳۹۷

همایش کوهپیمایی همگانی کوهنوردان استان مازندران بمناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در منطقه مهربانرود به میزبانی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی رستم‌کلا – ۲۶ بهمن ۱۳۹۷

همایش کوهپیمایی همگانی کوهنوردان استان مازندران (استانی) به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در منطقه مهربانرود به میزبانی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی و شهرداری رستم‌کلا  در روز جمعه مورخ ۹۷/۱۱/۲۶ برگزار گردید.

دراین همایش کوهنوردانی از هیات‌ها و باشگاه‌های شهرستانهای بابل، رامسر، چالوس، چمستان،نور، فریدونکنار، قائم‌شهر، ساری، زیرآب، سوادکوه، نکا، بهشهر،گلوگاه و همچنین از استانهای گلستان و تهران به همراه خانواده‌های خویش  مسیر ۱۲ کیلومتری از مبدا میدان نیاکان تا مقصد مهربانرود را پیمایش نمودند.

در این مراسم شهردار رستم کلا و امید اخوان رئیس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی رستم کلا در مورد کوهنوردی و عملکرد هیات توضیحاتی ارائه نمودند و  از حضور گرم کوهنوردان تقدیر و تشکر نمودند .

مهدی رکابی دبیر هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان نیز در مورد سیاستهای هیات توضیحاتی ارائه دادند و بر لزوم برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی کوهنوردی و همچنین فعالیت کوهنوردان در قالب باشگاه‌های کوهنوردی تاکید نمودند.

در پایان نیز لوح یادبودی به سرپرستان باشگاه‌های به پاس حضورشان اهدا گردید.

ضمن تشکر از از مدیریت محترم هلال احمر شهرستان بهشهر جناب حسین حیدری و جناب محمد‌علی دیندار و همکاران خدومشان و تیم اورژانس ١١۵ شهرستان نکا، بهشهر و هیأت پزشکی اداره ورزش و جوانان شهر رستم‌کلا که از ساعات اولیه بامداد روز جمعه با آمادگی کامل در هر چه بهتر برگزار شدن این همایش بزرگ و استانی حضور به عمل رساندند.

و همچنین از شهردار محترم شهر رستم‌کلا و مجموعه پرتوان و پرتلاش این مجموعه و اعضای محترم شورای اسلامی شهر رستم‌کلا، ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهر رستم‌کلا و همکاران خدومشان.

روابط عمومی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی رستم کلا