مجمع هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان رامسر

مجمع هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان رامسر

مجمع عمومی سالیانه هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان رامسر با حضور هادی مستانی رئیس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان مازندران ، مهدی رکابی دبیر هیات استان، نیما رمجی رئیس اداره ورزش و جوانان رامسر ، علی مقدوری رئیس هیات رامسر ، نماینده پیشکسوتان ، نماینده کارگروه‌ها ، نماینده  باشگاه‌ها در روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ در محل سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان شهرستان رامسر برگزار گردید.

در ابتدا علی رمجی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان  رامسر ضمن خوش آمد گویی به میهمانان، از هیات کوهنوردی  رامسر به عنوان هیات فعال و دارای برنامه  شهرستان یاد کرد و از تعامل مثبت و حمایت اداره ورزش از این هیات سخن گفت.

سپس  علی مقدوری رئیس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان رامسر، به ارائه گزارش عملکرد هیات شهرستان در سال ۹۷ پرداخت.

هادی مستانی رئیس هیات استان نیز برنامه محوری و آموزش را از اصول اولیه توسعه ورزش کوهنوردی دانستند و تاکید داشتند تا هیات و باشگاه‌های شهرستان در موضوع آموزش تلاش بیشتری داشته باشند  و اداره ورزش و جوانان و هیات شهرستان نیز با انعقاد قرارداد با سالن سنگنوردی  موجود در شهرستان ، زمینه رشد و شکوفایی ورزش سنگنوردی شهرستان را محیا نمایند.

سپس حاضرین در مجمع، نظرات خود را پیرامون مسائل آموزشی، مشکلات ثبت باشگاه‌های کوهنوردی، بیمه کوهنوردان  و …. مطرح نمودند و رئیس هیات استان نیز به سئوالات و درخواست های اعضای مجمع پاسخ دادند و در پایان حکم اعضای هیات رئیسه نیز تحویل گردید.